出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1990 ;13(4):687-708.doi:10.1155/S0161171290000941
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27736009
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1990 ;13(3):481-496.doi:10.1155/S0161171290000709
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27736033
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1990 ;13.doi:10.1155/S0161171290000941
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79867214
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1990 ;13.doi:10.1155/S0161171290000709
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79867238
作 者:L. M. B. C. Campos ;F. Moleiro ;M. J. S. Silva 等
出 处:Advances in Mathematical Physics. 2018 ;2018.doi:10.1155/2018/8919516
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:219550917