作 者:Yunxia Ren ;Shiying Wang
出 处:American Journal of Computational Mathematics. 2016 ;06(03):259-266.doi:10.4236/ajcm.2016.63027
出 版 社:Scientific Research Publishing
文 章 ID:184289857
作 者:Yunxia Ren ;Shiying Wang
出 处:American Journal of Computational Mathematics. 2019 ;9(3):133-142.doi:10.4236/ajcm.2019.93010
出 版 社:Scientific Research Publishing
文 章 ID:248563222
作 者:Mujiangshan Wang ;Yunxia Ren ;Yuqing Lin 等
出 处:American Journal of Computational Mathematics. 2017 ;07(02):127-144.doi:10.4236/ajcm.2017.72011
出 版 社:Scientific Research Publishing
文 章 ID:204059353
作 者:Shiying Wang ;Yunxia Ren
出 处:American Journal of Computational Mathematics. 2018 ;08(01):42-54.doi:10.4236/ajcm.2018.81004
出 版 社:Scientific Research Publishing
文 章 ID:213285429
作 者:Shiying Wang ;Yunxia Ren
出 处:Information. 2018 ;9(11):275.doi:10.3390/info9110275
出 版 社:MDPI Publishing
文 章 ID:220952949
作 者:Wenjin Luo ;Limei Lei ;Yingying Guo 等
出 处:IOP Conference Series: Earth and Environmental Science. 2021 ;702(1).doi:10.1088/1755-1315/702/1/012014
出 版 社:IOP Publishing
文 章 ID:1031792651