作 者:Xu Xufeng ;Chao Xiaoli
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1998 ;21(2):249-254.doi:10.1155/S0161171298000350
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27735174
作 者:Xu Xufeng ;Chao Xiaoli
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1998 ;21.doi:10.1155/S0161171298000350
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79866487
作 者:Xue Xiuyun ;Xu Xufeng ;Zhang Zelong 等
出 处:IFAC PapersOnLine. 2019 ;52(30):43-50.doi:10.1016/j.ifacol.2019.12.487
出 版 社:Elsevier
文 章 ID:1026288138