作 者:M. Mursaleen ;E. Savaş ;M. Aiyub 等
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2006 ;2006.doi:10.1155/IJMMS/2006/74319
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27733198
作 者:S. A. Mohiuddine
出 处:Advances in Difference Equations. 2020 ;2020(1):1-17.doi:10.1186/s13662-020-03125-7
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:258077622
作 者:Abdullah Alotaibi ;Faruk Özger ;S. A. Mohiuddine 等
出 处:Advances in Difference Equations. 2021 ;2021(1):1.doi:10.1186/s13662-020-03164-0
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:258812274