作 者:John R. Graef ;Myron K. Grammatikopoulos ;Yuichi Kitamura 等
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1984 ;7(2):249-256.doi:10.1155/S0161171284000259
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27736656
作 者:John R. Graef ;Paul W. Spikes ;Myron K. Grammatikopoulos
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1982 ;5(2):263-273.doi:10.1155/S0161171282000234
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27736805
作 者:John R. Graef ;Myron K. Grammatikopoulos ;Yuichi Kitamura 等
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1984 ;7.doi:10.1155/S0161171284000259
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79867800
作 者:John R. Graef ;Paul W. Spikes ;Myron K. Grammatikopoulos
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1982 ;5.doi:10.1155/S0161171282000234
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79867927