作 者:M. Motawi Khashan ;Muhammed I. Syam
出 处:Advances in Difference Equations. 2019 ;2019(1):1-12.doi:10.1186/s13662-019-2225-y
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:238892990
作 者:Muhammed I. Syam ;H. M. Jaradat
出 处:Journal of Interpolation and Approximation in Scientific Computing. 2018 ;2018(1):1-12.doi:10.5899/2018/jiasc-00120
出 版 社:ISPACS GmbH
文 章 ID:211812859
作 者:Muhammed I Syam ;HM Jaradat ;Marwan Alquran 等
出 处:Advances in Difference Equations. 2018 ;2018(1):30.doi:10.1186/s13662-018-1469-2
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:231373412