作 者:Dariusz Uciński ;Maciej Patan
出 处:International Journal of Applied Mathematics and Computer Science. 2010 ;20(3).doi:10.2478/v10006-010-0034-2
出 版 社:De Gruyter Open
文 章 ID:174431263
作 者:Maciej Patan ;Dariusz Uciński
出 处:International Journal of Applied Mathematics and Computer Science. 2008 ;18(4).doi:10.2478/v10006-008-0045-4
出 版 社:De Gruyter Open
文 章 ID:181615027
作 者:Maciej Patan ;Damian Kowalów
出 处:International Journal of Applied Mathematics and Computer Science. 2018 ;28(1):1-16.doi:10.2478/amcs-2018-0003
出 版 社:De Gruyter Open
文 章 ID:243746401
作 者:Krzysztof Patan ;Maciej Patan ;Damian Kowalów
出 处:IFAC PapersOnLine. 2017 ;50(1):13402-13407.doi:10.1016/j.ifacol.2017.08.2277
出 版 社:Elsevier
文 章 ID:1010446498
作 者:Krzysztof Patan ;Maciej Patan
出 处:IFAC PapersOnLine. 2022 ;55(6):266-271.doi:10.1016/j.ifacol.2022.07.140
出 版 社:Elsevier
文 章 ID:1038616804