作 者:M. M. M. Jaradat
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2005 ;2005(16):2669-2676.doi:10.1155/IJMMS.2005.2669
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27733340
作 者:Maref Y. Alzoubi ;M. M. M. Jaradat
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2005 ;2005(12):1861-1868.doi:10.1155/IJMMS.2005.1861
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27733410
作 者:M. M. M. Jaradat
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2005 ;2005.doi:10.1155/IJMMS.2005.2669
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79864716
作 者:Maref Y. Alzoubi ;M. M. M. Jaradat
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2005 ;2005.doi:10.1155/IJMMS.2005.1861
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79864786
作 者:Z. Mustafa ;R. J. Shahkoohi ;V. Parvaneh 等
出 处:Fixed Point Theory and Applications. 2019 ;2019(1):1-20.doi:10.1186/s13663-019-0666-3
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:240697925
作 者:Ali Jaradat ;M. M. M. Jaradat ;Mohd Salmi Md Noorani 等
出 处:Advances in Difference Equations. 2019 ;2019(1):1-12.doi:10.1186/s13662-019-1960-4
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:231373050