作 者:Tersia Yenusi ;Jeinne Mumu ;Benidiktus Tanujaya
出 处:Journal of Honai Math. 2019 ;2(1):53-64.doi:10.30862/jhm.v2i1.58
出 版 社:Universitas Papua
文 章 ID:249366765
作 者:Septian Woro Drupadi ;Jeinne Mumu
出 处:Journal of Honai Math. 2018 ;1(2):113-126.
出 版 社:Universitas Papua
文 章 ID:249366771
作 者:Jeinne Mumu ;Benidiktus Tanujaya
出 处:Journal of Honai Math. 2018 ;1(1):14-23.
出 版 社:Universitas Papua
文 章 ID:249366775
作 者:Jeinne Mumu ;Paim Aninam
出 处:Journal of Honai Math. 2018 ;1(1):24-33.
出 版 社:Universitas Papua
文 章 ID:249366776
作 者:Benidiktus Tanujaya ;Jeinne Mumu ;Gaguk Margono
出 处:International Education Studies. 2017 ;10(11):78.doi:10.5539/ies.v10n11p78
出 版 社:Canadian Center of Science and Education
文 章 ID:206305040
作 者:Septian Woro Drupadi ;Jeinne Mumu
出 处:Journal of Honai Math. 2018 ;1(2):113-126.doi:10.30862/jhm.v1i2.1048
出 版 社:Universitas Papua
文 章 ID:255204887
作 者:Benidiktus Tanujaya ;Jeinne Mumu
出 处:Journal of Honai Math. 2020 ;3(2):157-168.doi:10.30862/jhm.v3i2.146
出 版 社:Universitas Papua
文 章 ID:256314773