作 者:Howard E. Bell
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2008 ;2008.doi:10.1155/2008/490316
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27732854
作 者:Howard E. Bell ;Adil Yaqub
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2007 ;2007.doi:10.1155/2007/29513
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27732965
作 者:Hazar Abu-Khuzam ;Howard E. Bell ;Adil Yaqub
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2005 ;2005(9):1387-1391.doi:10.1155/IJMMS.2005.1387
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27733450
作 者:Abraham A. Klein ;Howard E. Bell
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2004 ;2004(54):2863-2865.doi:10.1155/S0161171204405420
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27733649
作 者:Abraham A. Klein ;Howard E. Bell
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2003 ;2003(41):2583-2586.doi:10.1155/S016117120330328X
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27734006
作 者:Howard E. Bell ;Abraham A. Klein
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2002 ;29(9):525-530.doi:10.1155/S0161171202008074
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27734424
作 者:Howard E. Bell
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2001 ;28(7):413-417.doi:10.1155/S0161171201006044
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27734515
作 者:Howard E. Bell ;Abraham A. Klein
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1999 ;22(1):67-74.doi:10.1155/S0161171299220674
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27735088
作 者:Howard E. Bell ;Adil Yaqub
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1996 ;19(1):87-92.doi:10.1155/S0161171296000130
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27735424
作 者:Mohamad Nagy Daif ;Howard E. Bell
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1992 ;15(1):205-206.doi:10.1155/S0161171292000255
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27735848