作 者:Guimei Liu ;Deng Lei ;Shenghong Li
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2000 ;24(3):173-177.doi:10.1155/S0161171200003252
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27734877
作 者:Guimei Liu ;Deng Lei ;Shenghong Li
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2000 ;24.doi:10.1155/S0161171200003252
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79866204
作 者:Li Liang ;Lin Chen ;Guimei Liu 等
出 处:Food Science & Nutrition. 2022 ;10(6):2101-2110.doi:10.1002/fsn3.2826
出 版 社:John Wiley & Sons, Ltd.
文 章 ID:1037966760