作 者:Sehie Park ;Byung-Soo Lee ;Gue Myung Lee
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1998 ;21(4):637-642.doi:10.1155/S0161171298000891
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27735120
作 者:Byung Soo Lee ;Do Sang Kim ;Gue Myung Lee
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1995 ;18(4):813-818.doi:10.1155/S0161171295001037
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27735440
作 者:Sehie Park ;Byung-Soo Lee ;Gue Myung Lee
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1998 ;21.doi:10.1155/S0161171298000891
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79866433
作 者:Byung Soo Lee ;Do Sang Kim ;Gue Myung Lee 等
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1995 ;18.doi:10.1155/S0161171295001037
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79866711