作 者:Bang-Yen Chen ;Oscar J. Garay
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2003 ;2003(67):4205-4216.doi:10.1155/S0161171203304260
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27733892
作 者:Bang-Yen Chen ;Bao-Qiang Wu
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1988 ;11(3):507-515.doi:10.1155/S0161171288000602
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27736247
作 者:Bang-Yen Chen ;Oscar J. Garay
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2003 ;2003.doi:10.1155/S0161171203304260
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79865253
作 者:Bang-Yen Chen ;Bao-Qiang Wu
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 1988 ;11.doi:10.1155/S0161171288000602
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79867427