作 者:V. V. Belov ;A. Yu. Trifonov ;A. V. Shapovalov
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2002 ;32(6):325-370.doi:10.1155/S0161171202112142
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:27734230
作 者:V. V. Belov ;A. Yu. Trifonov ;A. V. Shapovalov
出 处:International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences. 2002 ;32.doi:10.1155/S0161171202112142
出 版 社:Hindawi Publishing Corporation
文 章 ID:79865580
作 者:V A Shapovalov ;K M Bekkiev ;A V Shapovalov
出 处:IOP Conference Series: Earth and Environmental Science. 2021 ;720(1).doi:10.1088/1755-1315/720/1/012009
出 版 社:IOP Publishing
文 章 ID:1031794008